Divá Bára je v tempu, odnesli to Holín i Hořice

Do slušného tempa se v posledním týdnu dostal tým Divá Bára. Nejprve si ve své nejlepší možné sestavě vyšlápl na Holín a poté porazil i Grey Grizzlies Hořice.

Utkání proti Holínu začalo velmi opatrně a za celou jeho první polovinu se prosadil pouze Jaroslav Hlavatý z Holína, který svou střelou zblízka překonal brankáře Kubinu. Na další branku si museli diváci počakt až do 31. minuty, kdy těsně před brankářem tečoval střelu Kirschnera jeho jmenovec Milan Rosůlek. Zlomový okamžik nastal krátce před koncem třetiny, kdy si nahození Kirschnera nešťastně srazil brankář hostí za svá záda.

Po přestávce předvedla Divá Bára nástup, z kterého vytěžila tři branky během 5 minut a zápas definitivně rozhodla. Dvakrát se trefil Jan Fejfar, který letos nastoupil k prvnímu utkání. Za Holín poté už jen snížil Petr Daňo.

Divá Bára - Grey Grizzlies Hořice

Do utkání proti Grey Grizzlies již Divá Bára v takto silné sestavě nenastoupila. Chyběli Starý, Fejfar, Petera, které nahradily Jedlička, Kloutvor, Puš a Morávek. Na úrovni utkání byla absence těchto tří hráčů znát a i do vedení se dostaly Hořice, a to ve 12. minutě zásluhou Marka Nečesaného. Divá Bára začala bojovat až po obdržené brance a v 18. minutě zaslouženě využil přesilovou hru Kloutvor, jehož puk zasáhl do ramene a skončil v síti.

Druhá třetina patřila jednoznačně Báře, která dvouminutové pasáži mezi 28. a 30. minutou vsítila tři branky a odskočila svému sokovi na 4-1. Hořice se po přestávce sice dostali do hry brankami Štefana a Karbana, ale další se jim, i přes řadu slibných šancí, vstřelit nepodařila, a tak vítězství znovu patřilo Divé Báře.