Zmijozel a Spirit prošli do baráže

Play-off Okresní soutěže je minulostí. O víkendu přišlo na řadu Final-Four, které ve své historické premiéře "vydalo" dva vítěze 2. ligy, jež jsou zároveň účastníky baráže.

V pátek v nelítostném a až nečekaně vyrovnaném souboji těsně zvítězil Zmijozel na týmem HC Blata 4-3, když v poslední minutě odvrátil možnost prodloužení tahoun Zmijozelu Michal Puš. V sobotu naopak Spirit nečekaně rozstřílel Kopidlno 11-3 a do své bohaté sbírky přidal další dílčí úspěch, snad ne poslední.

Detaily obou utkání naleznete přímo v popisu jednotlivých zápasů u výsledků Play-off. Oba vítězové postoupily do baráže o 1. JHL, kde se utkají s Dobrou Vodou o dvě účastnická místa v příštím ročníku. Pokud odejde někdo ze stávajících účastníků Okresního přeboru, což je poměrně pravděpodobné, bude místo pro účast všech tří "barážistů".

A baráž byla rozehrána duelem Dobrá Voda - Zmijozel. Po vyrovnaném začátku převzal vedoucí roli Zmijozel, který přesvědčivě využil své momentální formy a zvítězil jasně 6-2. Tím si utvořil velmi dobrou výchozí pozici pro postup, který může stvrdit už v pátek proti Spiritu. Stačí mu i remíza.