JHL zvažuje pořádání hokejbalové ligy !

Jičínská hokejová liga oficiálně zvažuje pořádání letní hokejbalové ligy. Nyní je příprava ve fázi zjišťování zájmu účastníků o tuto soutěž.

Pokud víte o někom, kdo by chtěl přihlásit tým, napište prosím mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Posílejte přihlášky pouze v případě, že přihlášku myslíte zcela solidně.

Jaký by mohl být herní systém... Hrálo by se podle hokejbalových pravidel s jedním nebo dvěma rozhodčími. Soutěž by trvala od dubna do konce června (nebo se zářiovým Play-off). Start soutěže cca 7. dubna. Utkání by se hrálo s časomírou na 45 minut (mezi 2. a 3. třetinou 5 minut přestávka). Herní dny by byly výhradně ve všední dny s tím, že by se v potaz bral start některých účastníků ve fotbalové nerelize. Takže hlavní hrací dny by byly úterý a středa. Ke každému utkání by byl zápis a direktorem soutěže by byla JHL. Počítáme, že by se soutěže mohlo účastnit 6-8 účastníků. Celkový počet utkání cca 10-12.

Co se finanční stránky týče, tak asi takto... Rozhodčí budou inkasovat 220 - 250 Kč za zápas, časomíra potom 80-100 Kč za zápas, tj. cca 150 Kč tým/zápas. Cena pronájmu plochy vč. osvětlení se musí ověřit u SZMJ, ale doufáme, že by se celkové náklady na utkání mohly pohybovat do 450,- Kč tým/zápas. Takže se hlaste...