Třetina základní části za námi, favorité už se našli

Jičínská hokejová liga má za sebou už více než třetinu základní části, tedy fáze, kdy se rozhoduje v jaké společnosti se týmy ocitnou po větší část sezony.

Velmi dobře si vedou favorizované týmy, tedy bývalí zástupci "A-skupiny" a Hastrmani. Ve skupině B, kde se nacházejí hned tři z pěti, je jejich dominance dokonce taková, že neztratili ani bod a jasně vévodí tabulce. Za třetími Grey Grizzlies už se dokonce během tří kol stihla utvořit čtyřbodová mezera. Ve druhé skupině si bez ztráty bodu kromě Holína počíná i největší překvapení probíhající sezony - tým HC Zmijozel. Ten se postaral i o jediný skalp některého z "A" týmů, když ve třetím kole porazil 3-1 Divou Báru. Pro elitní společnost je to jediná prohra z celkem 16 zápasů. O své formě ale teď Zmijozel bude muset hodně přesvědčit. Čeká ho totiž černý kůň soutěže, nováček Svijany, a poté i Holín.Holín vede skupinu A, když pokaždé ve čtyřech utkáních vstřelil alespoň devět branek.

Další fotografie z utkání Gema vs. Holín a Divá Bára vs. Libáň najdete ne Foto Galerii.

Dobrý zdravotní stav je výsledkem správné výživy a životního stylu. Jak je možné léky HELS up? Můžete si koupit léky přímo vašeho domova. Pojďme se bavit o různých léků existuje. Cialis je lék předepsán k zacházení mnoha indispozice. Co víte o cialis prodej? Snad každý člověk ví alespoň něco o tom, . Nejpodstatnější otázkou je třeba podívejte, je . A Celková sexuální stížnost u mužů je vztyčitelný dysfunkce. Ve skutečnosti lékařském hodnocení zjištěno, že až polovina lidí na takových zkušeností s drogami druhotné účinků. Co pacienti mohou diskutovat s lékárníkem dříve, než začnete Cialis? Nemluvě o tom, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se Cialis, zeptejte se svého lékaře.

Vraťme se stručně k poslednímu programu JHL. Stadion v Jičíně v posledních dnech velmi trápí mlha a tak přichází vhod i první letošní přestávka v nabitém programu. Ještě před ní se stihlo odehrát několik zajímavých utkání. V pondělí překvapivě Blata držela krok se Železnicí a výborný gólman Pavlíček inkasoval pouze dvakrát, v obou případech od Martina "Šelmy" Zikmunda. Blata se však nedokázala prosadit vůbec a podlehla 0-2. Ve středu pak Sklepy uspořádaly větrací den v obraně Robous, ale ani tak mlha nechtěla ustoupit. V jejím oparu však lehce prosvítala tabule časomíry, na které byl po 60 minutách stav 0-11. Sklepy se o branky podělily docela spravedlivě, a tak byl nejlepším střelcem utkání se třemi zásahy Petráček.

Poté nastoupila Dobrá Voda proti Libáni a vytvořili společnými silami pěknou podívanou (až na tu mlhu). Přetahovaná začala už po 35 sekundách, ale Dobrá Voda i nepříznivý stav 0-2 dokázala otočit ve svůj prospěch. Další obrat nastal na přelomu druhé a třetí třetiny, kdy svým třetím gólem a pátým bodem v utkání poslal Libáň do vedení 5-4 Petr Kryštofek. Jenže Dobrá Voda se nevzdala a v 55. minutě srovnal na konečných 5-5 Josef Doležal.

To Svijany Gemě šanci nedaly a vytrvalým navyšováním skóre bez problémů porazili Gemu 7-1. Svijany vypadají velmi silně, ale zaváhání s Kopidlnem už je stálo bod a nyní okupují klíčovou třetí příčku. V následujícím kole se mohou posunout výše, protože se utkají s doposud druhým Zmijozelem. Šlágr kola to ale nebude, protože už v pondělí proti sobě nastoupí Grey Grizzlies a Hastrmani. Zmijozel a Svijany můžete vidět na konci kola, a to 1. listopadu.